Series
Ratings
48
CelebrityRated ★ 3.5
The Sound of MagicRated ★ 3.0
Dr. STORKSRated ★ 4.0
High KickRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
Demon SlayerRated ★ 3.5
Terror in ResonanceRated ★ 4.5
Sagrada ResetRated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 4.5
My Love Story!!Rated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5
Adolescence MedleyRated ★ 3.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.5
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 3.5
- Midnight Diner Season 3Rated ★ 3.5
- Hotaru no HikariRated ★ 4.0
- Hotaru no HikariRated ★ 5.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 5.0
Mr. OsomatsuRated ★ 5.0