Series
Ratings
54
GoblinRated ★ 4.5
Abnormal SummitRated ★ 4.0
Family Outing Season 1Rated ★ 4.0
Hidden SingerRated ★ 3.5- Battle of TonguesRated ★ 3.5
Hidden Singer Season 4Rated ★ 3.5
The Genius: Grand FinalRated ★ 4.0
Hidden Singer Season 3Rated ★ 3.0
The Genius: Rule BreakerRated ★ 4.0
Running ManRated ★ 3.5
The Genius: Black GarnetRated ★ 4.5
Radio StarRated ★ 4.5
Hidden Singer Season 2Rated ★ 3.0
The Genius: Rules of the GameRated ★ 4.0
My Little TelevisionRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Kang's KitchenRated ★ 4.0- 2 Days and 1 NightRated ★ 4.0
Two You Project - Sugar ManRated ★ 3.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 3.5