Series
Ratings
100
Your Lie in AprilRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.0- Akai YubiRated ★ 3.5
ShinzanmonoRated ★ 3.5
Legal High SPRated ★ 4.5
Legal High 2Rated ★ 4.0
Ai Nante Irane Yo, NatsuRated ★ 3.5
Beautiful LifeRated ★ 3.5- おせんRated ★ 4.0
Aoi Yu × Yottsu No Uso CamouflageRated ★ 3.5
BeginnerRated ★ 3.5
Long VacationRated ★ 3.5
Good Luck!!Rated ★ 3.5- ChangeRated ★ 4.0
- Midnight Diner Season 3Rated ★ 4.0
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 5Rated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 4.0