Titles you rated
MasqueradeRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 5.0