Series
Ratings
255
The Art of SarahRated ★ 3.5
Street Food FighterRated ★ 4.0
Adventure by Accident Season 2Rated ★ 4.0
The Future Diary Season 1Rated ★ 2.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0- DoubtRated ★ 3.5
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 5.0
AdolescenceRated ★ 3.5- The LeftoversRated ★ 3.0
After LifeRated ★ 5.0
AnnaRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.5
Dead to MeRated ★ 3.0
Lies Hidden in My GardenRated ★ 3.0
Alias GraceRated ★ 3.5
ManifestRated ★ 3.5
Manifest Season 2Rated ★ 3.5- Kuk HeeRated ★ 4.0
IRISRated ★ 3.5