Titles you rated
PrometheusRated ★ 4.5
The Yellow SeaRated ★ 4.5
TedRated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 5.0
The RevenantRated ★ 3.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 1.5
InceptionRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 3.0
UpRated ★ 4.5