Movies
Ratings
411
The Beauty InsideRated ★ 4.5
Fifty Shades of GreyRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 4.5
The Great GatsbyRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 4.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
Ex MachinaRated ★ 4.0
Captain PhillipsRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 3.0
LimitlessRated ★ 4.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 1.0
The Face ReaderRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 3.0
Sing StreetRated ★ 5.0
The Boy and the BeastRated ★ 4.5
The Divine WeaponRated ★ 1.0
I Am Number FourRated ★ 1.5
A Violent ProsecutorRated ★ 2.5