Titles you rated
SinnersRated ★ 2.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
Swing VoteRated ★ 3.0
The BrutalistRated ★ 2.0
Cunk on LifeRated ★ 3.5
Running TurtleRated ★ 3.0
The Spy Gone NorthRated ★ 1.5
The HoldoversRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 4.5
Lethal WeaponRated ★ 3.0
No Time to DieRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 2.5
Like Father, Like SonRated ★ 3.5
The AssassinRated ★ 1.0
JawsRated ★ 3.0
Hell or High WaterRated ★ 4.0
A Better TomorrowRated ★ 3.0
Born on the Fourth of JulyRated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 0.5
The Talented Mr. RipleyRated ★ 3.0