Movies
Ratings
714
Nobody KnowsRated ★ 3.5
I WishRated ★ 4.0
Still WalkingRated ★ 4.0
UnbreakableRated ★ 3.5
SplitRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Yes ManRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 1.5
The TableRated ★ 4.0
American PieRated ★ 3.0
Mobile Suit Gundam: The 08th MS Team - Miller's ReportRated ★ 4.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.5- The Star Wars Trilogy Special EditionRated ★ 5.0
Labor DayRated ★ 4.0
The DressmakerRated ★ 3.5
Revolutionary RoadRated ★ 4.0
The AnimatrixRated ★ 4.0
Knight and DayRated ★ 3.0- Wanderer in WinterRated ★ 4.0