Titles you rated
- The Tree Blooming with LoveRated ★ 4.0
- Diary of a College StudentRated ★ 3.5
- Wang Lung FamilyRated ★ 4.0
- LieRated ★ 4.0
- Stormy SeasonRated ★ 4.0
- YeosimRated ★ 4.0
- Sons and DaughtersRated ★ 4.0
Attic CatRated ★ 4.0- Ladies of the PalaceRated ★ 3.5
TomatoRated ★ 3.0
Delicious ProposalRated ★ 3.0
My Fair LadyRated ★ 2.0- The LandRated ★ 3.5
Goodbye SoloRated ★ 4.0- BossRated ★ 4.0
- Goodbye My LoveRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 3.5
Let's Eat Season 2Rated ★ 4.5