Movies
Ratings
716 One Battle After AnotherRated ★ 4.5 One Battle After AnotherRated ★ 4.5
 Look BackRated ★ 4.5 Look BackRated ★ 4.5
 No Other ChoiceRated ★ 4.0 No Other ChoiceRated ★ 4.0
 BabylonRated ★ 4.5 BabylonRated ★ 4.5
 28 Years LaterRated ★ 4.0 28 Years LaterRated ★ 4.0
 The FallRated ★ 5.0 The FallRated ★ 5.0
 AnoraRated ★ 4.5 AnoraRated ★ 4.5
 Uncut GemsRated ★ 4.0 Uncut GemsRated ★ 4.0
 Mickey 17Rated ★ 3.5 Mickey 17Rated ★ 3.5
 The SubstanceRated ★ 3.5 The SubstanceRated ★ 3.5
 Perfect DaysRated ★ 4.5 Perfect DaysRated ★ 4.5
 The FabelmansRated ★ 5.0 The FabelmansRated ★ 5.0
 Past LivesRated ★ 4.0 Past LivesRated ★ 4.0
 MoneyballRated ★ 4.0 MoneyballRated ★ 4.0
 HarbinRated ★ 3.5 HarbinRated ★ 3.5
 LonglegsRated ★ 2.0 LonglegsRated ★ 2.0
 The Boy and the HeronRated ★ 5.0 The Boy and the HeronRated ★ 5.0
 Alien: RomulusRated ★ 3.5 Alien: RomulusRated ★ 3.5
 Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 5.0 Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 5.0
 Poor ThingsRated ★ 4.5 Poor ThingsRated ★ 4.5