Titles you rated
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.5
HannibalRated ★ 3.5
HannibalRated ★ 4.5
HannibalRated ★ 4.0
The Night OfRated ★ 4.5
QuizRated ★ 3.5- Heorwatchyae IdongjinRated ★ 5.0
- Damn Good CompanyRated ★ 4.5
Silicon ValleyRated ★ 4.5
CoyoteRated ★ 4.0- Midnight Diner Season 3Rated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 4.5
Schitt's CreekRated ★ 4.5- Midnight Diner Season 2Rated ★ 4.0
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
DevsRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
My Brilliant FriendRated ★ 5.0
Years and YearsRated ★ 4.0