Movies
Ratings
309
La La LandRated ★ 4.5
TunnelRated ★ 1.0
Sweet BeanRated ★ 4.5
Sue, Mai & Sawa: Righting the Girl ShipRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 3.5
Welcome to the SouthRated ★ 3.5
Finding DoryRated ★ 5.0
Our TimesRated ★ 4.0
Shall We Dance?Rated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 3.0
Between Calmness and PassionRated ★ 3.0
Before SunriseRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 5.0
Sing StreetRated ★ 5.0
My Big Fat Greek Wedding 2Rated ★ 2.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 4.0
You Call It PassionRated ★ 3.5
Gran TorinoRated ★ 3.5