Movies
Ratings
769
The Dead ZoneRated ★ 3.0
Eye For An EyeRated ★ 3.5
Angel HeartRated ★ 5.0
Drive My CarRated ★ 4.5
Dressed to KillRated ★ 4.0
Tucker and Dale vs EvilRated ★ 4.0
SlitherRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 4.0
Top GunRated ★ 4.0
Chun Tae-ilRated ★ 3.5
Midsommar Director's CutRated ★ 4.5
PiRated ★ 3.5
Snow Chick - A Penguin's TaleRated ★ 5.0
A Serious ManRated ★ 3.5
PrisonersRated ★ 4.0- The ApartmentRated ★ 4.0
The ApartmentRated ★ 4.0
Roman HolidayRated ★ 3.5
FargoRated ★ 4.0
MicrohabitatRated ★ 4.0