Movies
Ratings
401
VeteranRated ★ 4.5
BedevilledRated ★ 4.5
The IncrediblesRated ★ 4.0
Tai-Chi MasterRated ★ 4.0
DesperadoRated ★ 4.0
The Con ArtistsRated ★ 3.5
Kick-Ass 2Rated ★ 3.5
Death Becomes HerRated ★ 4.0
Two Cops 2Rated ★ 3.5
Ghost Rider: Spirit of VengeanceRated ★ 4.0
Child's Play 3Rated ★ 4.0
Batman ForeverRated ★ 4.0
National SecurityRated ★ 4.0
Taken 3Rated ★ 4.0
Judge DreddRated ★ 4.0
How To Top My WifeRated ★ 4.0
Furious 7Rated ★ 4.5
The Gingko BedRated ★ 4.0
Painted FireRated ★ 4.5
The ProtectorRated ★ 3.0