Titles you rated
The Wild RobotRated ★ 5.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
My Name is Loh KiwanRated ★ 1.5
Mission: CrossRated ★ 2.5
Despicable Me 4Rated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
Monkey ManRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 2.5
Kung Fu Panda 4Rated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Bob Marley: One LoveRated ★ 1.0
ArgylleRated ★ 2.5
Aquaman and The Lost KingdomRated ★ 2.0
WonkaRated ★ 3.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 3.5
WishRated ★ 4.0
The MarvelsRated ★ 2.5
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and SnakesRated ★ 2.5
Inside OutRated ★ 3.5