Titles you rated
Beef Season 1Rated ★ 4.0
Ms. MarvelRated ★ 2.5
The Silent SeaRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
DetentionRated ★ 2.0
YouRated ★ 4.0
Alice in BorderlandRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 3.5
Some Day or One DayRated ★ 5.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 2.5
The Third CharmRated ★ 2.5
When the Weather is FineRated ★ 3.5- Unanswered questionsRated ★ 5.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
YouRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 4.5
Radio StarRated ★ 4.0
Running ManRated ★ 3.0