Titles you rated
Frances HaRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.5
Attila MarcelRated ★ 4.5
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 4.5
Sing StreetRated ★ 3.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
The HimalayasRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 2.5
EnemyRated ★ 3.5
The Social NetworkRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.5
A Single ManRated ★ 4.0
SidewallsRated ★ 4.5
Rust and BoneRated ★ 4.5
Jerry MaguireRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5