Movies
Ratings
502
Gintama: The Final Chapter - Be Forever YorozuyaRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
The Third MurderRated ★ 4.5
Loving VincentRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
What Happened to MondayRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Gurren Lagann the Movie: Childhood's EndRated ★ 3.5
300: Rise of an EmpireRated ★ 2.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
Despicable Me 2Rated ★ 4.0
ThorRated ★ 3.0
Out LiveRated ★ 3.5
Rakuen Tsuihou - Expelled from ParadiseRated ★ 3.5
X-MenRated ★ 3.5
MaudieRated ★ 4.0
A Most Wanted ManRated ★ 5.0
Honey, I Shrunk the KidsRated ★ 3.5
LoganRated ★ 4.5
Love FictionRated ★ 4.0