Series
Ratings
68
Lucky LouieRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5
Solitary GourmetRated ★ 4.5
In Another World with My SmartphoneRated ★ 3.0- 원피스 14기 : 마린포드 PART1Rated ★ 4.0
Girls und PanzerRated ★ 4.0
Girls' Last TourRated ★ 3.5
Chuuka Ichiban!Rated ★ 4.0- 원피스 12기 : 샤본디제도, 여인섬Rated ★ 3.5
- 원피스 13기 : 임펠다운Rated ★ 3.5
- 다큐프라임 - 왜 우리는 대학에 가는가Rated ★ 4.0
Hakumei and MikochiRated ★ 4.0
Mushi-Shi: Next PassageRated ★ 4.0- 원피스 11기 : 스릴러바크Rated ★ 3.5
- 원피스 10기 : 에니에스로비 PART3Rated ★ 4.5
Grimgar of Fantasy and AshRated ★ 3.5
Mr. BeanRated ★ 3.5
Restaurant to Another WorldRated ★ 3.5
OverlordRated ★ 4.0- 원피스 9기 : 에니에스로비 PART2Rated ★ 4.0