Titles you rated
Low LifeRated ★ 3.5
Better Late Than SingleRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0- ToGetHerRated ★ 4.0
ONE: High School HeroesRated ★ 4.0
Mercy for NoneRated ★ 2.0- Hare+Guu DeluxeRated ★ 4.0
Hare+GuuRated ★ 4.0- Hare+Guu FinalRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.5
직장인들Rated ★ 4.0- 더 매직스타Rated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0- RAP:PUBLICRated ★ 4.0
Rhythm + FlowRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Family PlanRated ★ 4.0- JeongnyeonRated ★ 3.5
Blue BoxRated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.5