Series
Ratings
31
Winter SonataRated ★ 4.0
Sharp1Rated ★ 5.0
Autumn in My HeartRated ★ 4.5
Worlds WithinRated ★ 5.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 4.0
Sweet 18Rated ★ 4.0
My GirlRated ★ 4.0- Magic Kid MasuriRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
The Innocent ManRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 4.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
School 2013Rated ★ 4.0
PastaRated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0