Movies
Ratings
101
FriendRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 3.0
Red Cliff Part IIRated ★ 3.0
HulkRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.5
Perfect NumberRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 3.5
TangledRated ★ 2.5
The Yellow SeaRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 2.5
HopeRated ★ 2.0
SnowpiercerRated ★ 3.0
Maundy ThursdayRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 1.5