Titles you rated
The Chef of South PolarRated ★ 3.5
IrreversibleRated ★ 2.5- TarotRated ★ 2.0
FrankensteinRated ★ 3.5
Basic InstinctRated ★ 3.5
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
KlausRated ★ 4.0
The HelpRated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.0
Thunderbolts*Rated ★ 2.0
DropRated ★ 2.5
The Night OwlRated ★ 3.0
Hijack 1971Rated ★ 3.0
The Hunchback of Notre DameRated ★ 3.0
FreshRated ★ 3.5
WickedRated ★ 2.0
Moana 2Rated ★ 2.0
JulesRated ★ 3.5
ThelmaRated ★ 3.5
In the Heart of the SeaRated ★ 3.0