Titles you rated
Hyper KnifeRated ★ 2.5
TempestRated ★ 1.5
SangdoRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Mercy for NoneRated ★ 1.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
KarmaRated ★ 4.0
Pale MoonRated ★ 2.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
Sweet Home Season 3Rated ★ 1.0
Sweet Home Season 2Rated ★ 1.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Mr. QueenRated ★ 1.0
Crash Landing on YouRated ★ 3.0
Doona!Rated ★ 2.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.5
The Good Bad MotherRated ★ 1.5