Movies
Ratings
108
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 3.5
CarsRated ★ 2.5
MotherRated ★ 4.0
The Evil DeadRated ★ 3.0
Toy Story 2Rated ★ 4.5
TangledRated ★ 3.5
The Iron GiantRated ★ 4.5
Men in Black 3Rated ★ 2.5- Take OffRated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.5
Batman: The Dark Knight Returns, Part 2Rated ★ 5.0
CoralineRated ★ 4.5
Gran TorinoRated ★ 4.0
Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 3.5
The Cabin in the WoodsRated ★ 4.5
BraveRated ★ 4.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 3.5
Monster HouseRated ★ 3.0