Titles you rated
Howl's Moving CastleRated ★ 3.0
Forrest GumpRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 2.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 2.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.5
Love ActuallyRated ★ 3.5
TakenRated ★ 2.0
8 MileRated ★ 3.5
My Neighbor TotoroRated ★ 3.5
Step UpRated ★ 3.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 2.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0
The Butterfly EffectRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 2.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 2.0
Schindler's ListRated ★ 1.5