Series
Ratings
22
Scarlet HeartRated ★ 4.0- 다큐프라임 - 민주주의Rated ★ 2.0
Community Season 1Rated ★ 1.5
Grey's AnatomyRated ★ 2.5
Grey's AnatomyRated ★ 3.5
LostRated ★ 3.0
LostRated ★ 2.5
Once Upon a TimeRated ★ 3.0
Marvel's Agent CarterRated ★ 2.0
Grey's AnatomyRated ★ 3.0- Grey's AnatomyRated ★ 3.5
- Take Me to Love & MealRated ★ 2.0
LostRated ★ 3.5
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 2.5
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 2.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 2.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 2.0
Marvel's Agent CarterRated ★ 3.0
Grey's AnatomyRated ★ 2.5
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 3.0