Titles you rated
August RushRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Cyrano AgencyRated ★ 2.5
The A-TeamRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0