Movies
Ratings
955
WeaponsRated ★ 2.5
The Exit 8Rated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.0
MantisRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
About a Place in the Kinki RegionRated ★ 1.5
Devils StayRated ★ 1.0- NoiseRated ★ 3.0
Bring Her BackRated ★ 2.5
Final Destination: BloodlinesRated ★ 4.0
Saw XRated ★ 3.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
Love in the Big CityRated ★ 3.0
ArahanRated ★ 3.5
The Quiet FamilyRated ★ 3.0
Final Destination 5Rated ★ 3.5
After My DeathRated ★ 3.5
Amazon Bow MasterRated ★ 3.0
Late Night With the DevilRated ★ 2.5
The FallRated ★ 3.5