Titles you rated
Alita: Battle AngelRated ★ 4.0
MicrohabitatRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.5
The Great GatsbyRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
StokerRated ★ 2.5
Beauty and the BeastRated ★ 2.0
Toy StoryRated ★ 3.5
Sherlock HolmesRated ★ 2.5
Bird BoxRated ★ 4.5
SwiriRated ★ 4.0
Rush Hour 2Rated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 2.5
ArrivalRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.5
Iron ManRated ★ 4.5
Alice in WonderlandRated ★ 3.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.0