Series
Ratings
34
Black SummerRated ★ 4.0
Black SummerRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.0
SherlockRated ★ 5.0
Blue Tower ReturnsRated ★ 2.5
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 4.5- Midnight Diner Season 1Rated ★ 0.5
ERASEDRated ★ 0.5
xxxHOLiCRated ★ 4.5- Solitary Gourmet SPRated ★ 4.5
Angel Beats!Rated ★ 1.5
Coffee PrinceRated ★ 0.5
Incomplete LifeRated ★ 3.5
Slam DunkRated ★ 5.0
Blue TowerRated ★ 5.0
Padam PadamRated ★ 1.5
SignRated ★ 4.5
Beethoven VirusRated ★ 4.5