Titles you rated
GladiatorRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 4.5
Saving Private RyanRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
FailanRated ★ 5.0
Step UpRated ★ 4.0
LeonRated ★ 5.0
GravityRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
BattleshipRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 4.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.0
Toy Story 3Rated ★ 4.5
Black SwanRated ★ 4.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0