Titles you rated
AssassinationRated ★ 4.5
MatildaRated ★ 4.0- Ukulele Love TogetherRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.0
There Will Be BloodRated ★ 3.5
R-PointRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 4.0
ApocalyptoRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.5
Between Calmness and PassionRated ★ 4.0
National TreasureRated ★ 4.0
Closer to HeavenRated ★ 3.5
Blade IIRated ★ 3.5