Titles you rated
Land of the LustrousRated ★ 4.5- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.5
Brush Up LifeRated ★ 5.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 5.0- すいかRated ★ 5.0
BANANA FISHRated ★ 4.5
Nagi's Long VacationRated ★ 5.0
Skip and LoaferRated ★ 4.0
The Office Season 1Rated ★ 5.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 5.0- Damn Good CompanyRated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
SkinsRated ★ 5.0
I Live AloneRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0