Movies
Ratings
674
ParasiteRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 2.0
RoomRated ★ 3.5
The Jungle BookRated ★ 1.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 1.0
The Boss BabyRated ★ 3.0
Justice LeagueRated ★ 0.5
Thor: RagnarokRated ★ 3.0
Baby DriverRated ★ 2.5
Memoir of a MurdererRated ★ 1.5
SearchingRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.0
The Butterfly EffectRated ★ 3.5
Like for LikesRated ★ 1.5
Black PantherRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 2.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
SpotlightRated ★ 3.5