Titles you rated
The MercilessRated ★ 4.5
The ClientRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 2.5
The Great BattleRated ★ 2.5
Fifty Shades of GreyRated ★ 5.0
The Age of ShadowsRated ★ 2.5
The MummyRated ★ 4.0
The Drug KingRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
We Bought a ZooRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 5.0
DefaultRated ★ 3.5
Perfect GameRated ★ 3.5
Perfect NumberRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0
The King's Case NoteRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Kick-Ass 2Rated ★ 3.0