Movies
Ratings
101
We Were SoldiersRated ★ 1.0
Operation ChromiteRated ★ 1.0
BraveheartRated ★ 4.0
Red Cliff Part IIRated ★ 2.0
Red CliffRated ★ 2.5
Pearl HarborRated ★ 2.0
Northern Limit LineRated ★ 1.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 1.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 2.0
The Sound of MusicRated ★ 4.5
101 DalmatiansRated ★ 4.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 5.0
Angels & DemonsRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 3.5
TedRated ★ 2.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 5.0
Shrek Forever AfterRated ★ 4.5
Fast & Furious 6Rated ★ 4.5