Titles you rated
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 4.5
300Rated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 4.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 3.5
Step UpRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
Pearl HarborRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 2.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
The HostRated ★ 3.5
Good Morning PresidentRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 5.0