Movies
Ratings
85
The Truman ShowRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 4.0
Vanilla SkyRated ★ 3.5
The Da Vinci CodeRated ★ 3.5- Highway StarRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 4.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 2.5
The Great GatsbyRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
Ip ManRated ★ 4.0
Kick-AssRated ★ 2.5
FrozenRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.5
Saving Private RyanRated ★ 4.0
Evan AlmightyRated ★ 3.5
The Fifth ElementRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0