Series
Ratings
44
KingdomRated ★ 4.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
Mercy for NoneRated ★ 3.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.0
TriggerRated ★ 3.0
The OARated ★ 2.5
Search: WWWRated ★ 4.0
New Recruit Season 1Rated ★ 4.0
Stranger Season 2Rated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
My NameRated ★ 3.5
The PenthouseRated ★ 4.0
60 Days, Designated SurvivorRated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 4.0
The WhirlwindRated ★ 4.0