Titles you rated
Happy as LazzaroRated ★ 3.0
It Was Just an AccidentRated ★ 3.5
Boiling PointRated ★ 2.5
MovingRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0- Murder ReportRated ★ 3.0
SomebodyRated ★ 3.5
Scent of a WomanRated ★ 3.0
Hard TruthsRated ★ 4.0
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 3.0
CureRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Black BookRated ★ 5.0
Chinbotsu KazokuRated ★ 4.0
Two Days, One NightRated ★ 4.0
Sound of MetalRated ★ 4.0
The Room Next DoorRated ★ 4.0
The Prado Museum: A Collection of WondersRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.5