Series
Ratings
201
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Shoot for the StarsRated ★ 4.5
Producing NobutaRated ★ 5.0
BigRated ★ 3.5
Emperor Wang GunRated ★ 5.0
The LegendRated ★ 3.5
Rooftop PrinceRated ★ 3.0
Emergency CoupleRated ★ 3.5
Children in HeavenRated ★ 4.0- Novel Theater - Pharmacist Kim's DaughtersRated ★ 3.5
Holy LandRated ★ 3.0
Pure in HeartRated ★ 3.5
TV Novel Dear My SisterRated ★ 4.0- Three Guys and Three GirlsRated ★ 4.5
Potato Star 2013QR3Rated ★ 4.0
Gokusen Season 2Rated ★ 5.0- Gokusen Season 3Rated ★ 5.0
- GokusenRated ★ 5.0
Im Kkeok JeongRated ★ 3.5- King and QueenRated ★ 3.5