Movies
Ratings
439
V for VendettaRated ★ 4.0
The Other Boleyn GirlRated ★ 3.0
The King Is DancingRated ★ 2.5
Sing StreetRated ★ 3.0
The Big ShortRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 3.0
SpotlightRated ★ 4.0
Immortal BelovedRated ★ 3.5
Goya's GhostsRated ★ 3.5
FarinelliRated ★ 3.5
UnlockedRated ★ 2.0
Kill BoksoonRated ★ 2.0
Top Gun: MaverickRated ★ 3.0
Pacific Rim: UprisingRated ★ 3.0
MorbiusRated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 3.5
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 3.0
Another ChildRated ★ 2.5
The TreacherousRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0