Titles you rated
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 3.5
Densha otokoRated ★ 4.0
American Horror StoryRated ★ 5.0
All InRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 3.5
GhostRated ★ 3.0
PunchRated ★ 3.5
PastaRated ★ 3.5
Time Between Dog And WolfRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
Nadia: The Secret of Blue WaterRated ★ 4.5
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 4.5
Ai Nante Irane Yo, NatsuRated ★ 5.0
IRISRated ★ 3.5
Ties of Shooting StarsRated ★ 4.0