Titles you rated
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 5.0
Your Lie in AprilRated ★ 5.0
ERASEDRated ★ 5.0
LuciferRated ★ 3.5
Fashion KingRated ★ 3.5
Me too, Flower!Rated ★ 3.0
Sweet 18Rated ★ 3.0
My GirlRated ★ 3.0
Hogu's LoveRated ★ 3.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.0
Capital ScandalRated ★ 3.0
Rustic PeriodRated ★ 3.0
Money's WarfareRated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 3.0
49 DaysRated ★ 2.5
Lovers of MusicRated ★ 3.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.0
IljimaeRated ★ 5.0
The LegendRated ★ 3.0