Titles you rated
 SplitRated ★ 3.5 SplitRated ★ 3.5
 The HandmaidenRated ★ 2.5 The HandmaidenRated ★ 2.5
 Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.5 Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.5
 Phantom DetectiveRated ★ 4.0 Phantom DetectiveRated ★ 4.0
 Captain America: Civil WarRated ★ 4.0 Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
 The WailingRated ★ 3.5 The WailingRated ★ 3.5
 InsaneRated ★ 3.5 InsaneRated ★ 3.5
 Spirits' HomecomingRated ★ 3.5 Spirits' HomecomingRated ★ 3.5
 Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 3.0 Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 3.0
 DeadpoolRated ★ 3.5 DeadpoolRated ★ 3.5
 ZootopiaRated ★ 4.5 ZootopiaRated ★ 4.5
 A Melody to RememberRated ★ 3.5 A Melody to RememberRated ★ 3.5
 A Violent ProsecutorRated ★ 3.5 A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
 You Call It PassionRated ★ 5.0 You Call It PassionRated ★ 5.0
 The PhoneRated ★ 3.5 The PhoneRated ★ 3.5
 The Beauty InsideRated ★ 4.5 The Beauty InsideRated ★ 4.5
 The InternRated ★ 4.0 The InternRated ★ 4.0
 Wonderful NightmareRated ★ 4.0 Wonderful NightmareRated ★ 4.0
 About TimeRated ★ 5.0 About TimeRated ★ 5.0
 The Sound of MusicRated ★ 4.5 The Sound of MusicRated ★ 4.5