Titles you rated
Good NewsRated ★ 3.5
Look BackRated ★ 4.0
28 Years LaterRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.0
The Conjuring: Last RitesRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
The First OmenRated ★ 3.0
Fear Street: Prom QueenRated ★ 1.5
The MatchRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 4Rated ★ 2.5
CureRated ★ 4.0
SuspiriaRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0