Titles you rated
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
First LoveRated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
BigRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 3.5
High KickRated ★ 5.0
Doctor StrangerRated ★ 3.5
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
Crash Landing on YouRated ★ 4.0