Titles you rated
Love Me If You DareRated ★ 5.0
I Can SpeakRated ★ 3.5
The Florida ProjectRated ★ 4.5
MicrohabitatRated ★ 5.0
The KingRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 4.5
Voice of a MurdererRated ★ 2.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.0
Maggie's PlanRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 2.5
R-PointRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.5
Wicker ParkRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 3.5